Spaar Jeugd Sponsor Munten voor onze club!

Dit jaar doen wij weer mee aan de Poiesz Jeugd Sponsor Actie.
Doe je boodschappen bij de Poiesz om Jeugd Sponsor Munten te sparen. Door de munten in de koker te stoppen van onze vereniging bij de Poiesz supermarkt in Dokkum help je al mee.

Hoe meer Jeugd Sponsor Munten in de koker worden gestopt, hoe meer sponsorgeld aan het eind van de actie door Poiesz supermarkten wordt uitgekeerd. Het sponsorgeld komt ten goede aan de jeugd van onze vereniging.

Hou ook onze Facebook pagina goed in de gaten voor wekelijkse aanbiedingen!
 
Jeugd Sponsor Munten krijg je gratis bij de kassa van alle Poiesz supermarkten. De koker voor de Jeugd Sponsor Munten van het North Frisian Percussion Corps/Rhythmgirls is te vinden bij de Poiesz supermarkt in Dokkum. De Jeugd Sponsor Actie loopt van maandag 14 februari t/m 10 april 2023 bij Poiesz supermarkten. 
 

7 februari 2023